مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از ارائه تسهیلات ویژه به بازدیدکنندگان یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال خبر داد.

به گزارش «آموزشگاها» به نقل از ستاد خبری کمیته روابط عمومی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، جواد موحد با بیان این مطلب افزود: بازدیدکنندگان نمایشگاه به ویژه دانش آموزان و دانشجویان فعال در زمینه فناوری اطلاعات می توانند با مراجعه به اپلیکیشن Appex (دانلود از کافه بازار) و ثبت نام در بخش ویژه ای که برای یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در نظر گرفته شده از این تسهیلات استفاده کنند.

وی تصریح کرد: علاقمندان می توانند با استفاده از این اپلیکیشن از اخبار لحظه به لحظه نمایشگاه، اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان داخلی و خارجی و همچنین نشست های تخصصی و کارگاه های جنبی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال آگاه شوند.

مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال بیان داشت: از دیگر امکانات این نرم افزار برای بازدید کنندگان می توان تهیه لیست از غرفه های مورد علاقه، اطلاع از غرفه های پربازدید توسط دیگران، مسیریابی نمایشگاه، دانلود فایل ها و کاتالوگ ها و بروشورهای غرفه داران، ثبت بازدید از غرفه در قالب های فیلم، عکس و صدا اشاره کرد.

مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در ادامه بیان کرد: بازدیدکنندگان همچنین با ثبت نام در این اپلیکیشن می توانند ضمن اطلاع از سمینارها، نشست ها و سایر برنامه های جنبی نمایشگاه، با دریافت کد QR اختصاصی به صورت رایگان در این برنامه ها شرکت نمایند.

وی اشتراک گذاری فعالیت ها و اطلاعات نمایشگاه را در شبکه های اجتماعی نیز از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن برشمرد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 20 تا 26 آبان ماه جاری در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود و از ساعت 10 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.