بسم الله الرحمن الرحیم

با نام و یاد پروردگار بخشنده ی مهربان آغاز می کنیم زیرا در شروع کار نیاز به دلگرمی و امید و رحمت است و مبدا و منشا همه قدرت ها، امیدها و رحمت ها خداست.

سایت آموزشگاه ها و اپلیکیشن آموزش، مرجع تخصصی نیازمندی های صنعت آموزش کشور و بانک اطلاعاتی جامع آموزشگاه ها و موسسات آموزشی سراسر ایران می باشد. هدف سامانه جامع آموزشگاه ها اطلاع رسانی صحیح، سریع و دقیق خدمات آموزشی در کشور است. بانک اطلاعات جامع آموزشگاه ها می کوشد تا گامی موثر در پیشبرد خدمات آموزشی در کشور عزیزمان ایران بردارد.

مزایای عضویت برای آموزشگاه ها

هر یک از آموزشگاه ها پس از ثبت نام دارای یک پنل مدیریتی اختصاصی می باشند که امکان درج و بروز رسانی آگهی های مرتبط با فعالیت های آموزشگاه، پنل پیامک، مشاهده تعداد بازدید آگهی، برگزاری نظرسنجی، بارگذاری فایل و ... را در اختیار آموزشگاه های عضو قرار می دهد. از دیگر مزیت های سایت آموزشگاه ها می توان به  موارد زیر اشاره کرد.

  • طراحی تمام واکنشگرا (Responsive) مطابق با اصول طراحی وب و استانداردهای سئو
  • صفحه اختصاصی معرفی کامل آموزشگاه ها به همراه نمایش آدرس در گوگل مپ و گالری تصاویر آموزشگاه
  • گروه بندی آموزشگاه ها بر اساس مکان و موضوع فعالیت
  • اپلیکیشن اختصاصی منتشر شده در بازار و گوگل پلی
  • کانال تبلیغاتی فعال در تلگرام جهت نمایش آگهی آموزشگاه ها
  • ارسال خبرنامه ایمیلی آموزشگاه ها به علاقه مندان
  • ارسال آگهی ها بر اساس علاقه مندی به اعضای سایت
  • امکان جستجوی پیشرفته بر اساس استان، شهر، نوع و زمینه فعالیت دانشگاه
  • پشتیبانی 24 ساعاته در تمامی روزهای هفته، امکان گفتگوی آنلاین و ارسال تیکت

مزایای عضویت برای علاقه مندان به خدمات آموزشی

علاقه مندان به حوزه آموزش و خدمات آموزشی می توانند فعالیت های آموزشگاه ها را در این سامانه رصد کنند و از اخبار مرتبط با کلاس ها و دوره های آموزشی مورد نیاز خود به موقع مطلع شوند. همچنین کاربران عضو سامانه می توانند خبرنامه آموزشگاه ها را در ایمیل خود دریافت کنند.

با دنبال کردن مطالب سایت آموزشگاه ها می توانید برترین آموزشگاه ها را برای گذراندن دوره های آموزشی مورد علاقه خود انتخاب کنید و از مزایای تخفیف های دوره ای و شهریه ی اقساطی برخوردار شوید.  

پس همین امروز عضو خبرنامه ایمیلی آموزشگاه ها شوید و هرگز کلاس یا دوره مورد علاقه تان را از  دست ندهید.

 

وبلاگ آموزشگاه ها با هدف تولید، ترویج و ارتقای دانش مقالات آموزشی مفیدی در موضوعات متنوعی برای شما فرهیختگان گرامی و خوانندگان محترم فراهم آورده است. امیدواریم از مطالب ارائه شده استفاده لازم را ببرید و از شما خواهشمندیم با به اشتراک گذاری نظرات و دیدگاه های ارزشمندتان، ما را در بهبود و غنی کردن هر چه بیشتر آموزش ها یاری کنید.

هدیه ویژه ما به شما دوستداران علم و اندیشه در پایان هر یک از مقالات، معرفی یک منبع مفید آموزشی است که شامل کتاب، سایت، نرم افزار می باشد. پس لطفا با ما هراه باشید.