مشاوره تبلیغاتی امروز : ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ 02126421533 info [at] amoozeshgaha.com

مرجع برترین آموزشگاه ها و عرضه کنندگان تجهیزات و خدمات آموزشی کشور

بانک آموزشگاه های ایران

راهنمای جامع آموزشگاه های کشور

آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه

 • آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه - 1
 • آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه - 2
 • آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه - 3
 • آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه - 4
 • آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه - 5
 • آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه - 6
 

آموزشگاه آشپزی و صنایع غذایی ماه

 •   email
 • email
 •    اصفهان اصفهان
 • http://www.mahcooking.com
 • فرهنگ و هنر آشپزی و شیرینی پزی
 • 762 بازدید
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
 • اصفهان، خیابان میر، خیابان مصلی، کوی شهید مهربانی 10، پلاک 3، طبقه دوم

آموزشگاه صنایع غذایی ماه کار خود را در سال 1360 با آموزش شیرینی و آشپزی خانگی آغاز کرد. پس از آن با گذشت یک دهه و علاقه مندی بانوان هنر دوست اصفهانی و با انگیزه ی رشد و توسعه ی این هنر اقدام به رسمیت بخشیدن به این رشته به عنوان یکی از رشته های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای نمود. با درخواست کتبی مدیریت آموزشگاه و پیگیری های مرتب سرانجام این رشته نیز به عنوان یکی از رشته های مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان به ثبت رسید.

آموزشگاه صنایع غذایی ماه در سال 1371 به عنوان اولین آموزشگاه صنایع غذایی به صورت رسمی و قانونی شروع به فعالیت نموده و به اجرای استاندارد های آموزشی پرداخته است. هنرجویان پس از پایان دوره های آموزشی مربوطه جهت شرکت در آزمون و دریافت مدرک بین المللی به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می گردند.

آن چه این آموزشگاه را با سایر موسسات آموزشی متمایز می سازد آمار بالای قبولی و دریافت مدرک، نه تنها به عنوان یک گواهینامه ی تشریفاتی بلکه به عنوان فردی کاملا آماده برای ورود به بازار کار چه در سطح صنعتی و چه به عنوان یک نیروی درآمد زای خانگی است. پس از گذشت نزدیک به 20 سال با توجه به درخواست و نیاز بازار کار جهت ایجاد یک مرکز آموزشی حرفه ای برای آقایان و با توجه به تجربه و سوابق برجسته ی این آموزشگاه، در سال 1390 آموزشگاه ماه واحد آقایان تاسیس و راه اندازی شد تا بستری گردد برای آموزش و ارتقا سطح مهارت متخصصین و علاقه مندان به این رشته در واحد برادران.

با گذشت 2 سال پرسنل این آموزشگاه با بهره مندی از سوابق و آموخته های مختلف در زمینه ی آموزش و فعالیت های صنعتی و حرفه ای در آموزشگاه ماه اقدام به راه اندازی آموزشگاه دیگری نمودند که خود یکی از برجسته ترین سوابق آموزشی آموزشگاه ماه به حساب می آید. پس از آن بار دیگر واحد آقایان در فضایی کاملا صنعتی و کارگاهی آغاز به کار نمود تا مانند همیشه همراه و مشاور گردد با تمامی افرادی که این رشته را به گونه ای تخصصی و حرفه ای جویا می باشند.

آموزشگاه ماه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مجری تمامی استاندارد های صنایع غذایی در زمینه آشپزی، شیرینی و کیک و دسر می باشد.

با توجه به تنوع منوی استاندارد ها، رشته آشپزی شاخه های متعددی پیدا کرد  که برجسته ترین دوره های این رشته شامل آشپزی 1، آشپزی 2، غذا های فوری، غذا های سنتی، آشپزی مخصوص روز می باشد. یکی از آخرین استاندارد های مورد تایید سازمان در رشته ی آشپزی دوره کباب زن و تخته کار می باشد که درخواست اجرای این دوره برای اولین بار از طرف آموزشگاه ماه به سازمان فنی و حرفه ای اصفهان صورت گرفت و با توجه به موافقت سازمان برای اولین بار این دوره در آموزشگاه ماه توسط یک سرآشپز حرفه ای بین المللی اجرا گردید. با گذشت چهار سال از اجرای این دوره، همچنان دوره کباب زن و تخته کار به عنوان یکی از محبوب ترین دوره ها در مرکز آقایان و خانم ها در حال اجرا می باشد.

از آنجایی که این آموزشگاه همواره پیشرو در ارائه و اجرای دوره های جدید بوده است، دوره قصاب نیز ویژه ی متقاضیان مهاجرت به کشور های مهاجر پذیر همچون کانادا، استرالیا، نیوزلند به منظور راه حل ویژه به متقاضیان مهاجرت که رشته ی کاری و تخصصی آن ها در لیست رشته مشاغل این کشور ها نمی باشد در دستور کار آموزشگاه ماه قرار گرفت و با درخواست اجرای این دوره از سازمان فنی و حرفه ای، برای اولین بار در سال 91 این دوره در این آموزشگاه برگزار گردید. هنرجویان شرکت کننده در این رشته پس از اخذ مدرک مربوطه و ترجمه ی آن امتیاز مورد نیاز جهت مهاجرت را به دست آورده و این سرآغازی شد برای اجرای پیاپی این دوره در مرکز آقایان.

ارائه دیپلم سرآشپز طلایی نیز خدمتی دیگر است از آموزشگاه صنایع غذایی ماه در استان اصفهان و البته باز نیز برای اولین بار. این دوره نوآوری در صنعت شیرینی پزی و آشپزی بوده و دانش نوینی را با علم تهیه مواد، ترکیب و نگهداری آن ها ارائه می دهد. در طراحی این دوره نگرشی متفاوت و خلاقانه به حرفه آشپزی و شیرینی پزی اتخاذ شده است.


خلاصه ای از سوابق مشاوره ای و راه اندازی و آموزشی صنعتی:
- کارخانه چیکا مشاوره در بخش R&F
- مشاوره و ارائه کلاس های آموزشی جهت محصولات کارخانه قند نقش جهان
- همکاری و کلاس های رایگان جهت کارخانه کاله در اصفهان
- مشاوره و خدمات آموزشی به شرکت قند رژیمی پراین
- همکاری با مجله سرآشپز
- مشاوره و خدمات آموزشی به شرکت محصولات قندی بن سا
- راه اندازی و آموزش بیش از 11 آشپزخانه ی ملی گچساران، مجموعه آشپزخانه های شرکت نفت و گاز گچساران با ارائه روزانه نزدیک به 12000 غذا که یکی از بزرگترین مجموعه های کشور می باشد. تعداد 200 آشپز در این مجموعه فعالیت داشته که با توجه به کمبود های موجود مدیران ارشد این شرکت برنامه ای یک ساله برای آموزش این افراد تنظیم کردند.
- همکاری و آموزش به مصرف کنندگان محصولات گروه انتخاب
- آموزش و همکاری با بهزیستی استان اصفهان
- مولف کتاب های هنر آشپزی عالیجناب با بیش از 20 جلد
- همکاری با مجله آشپزی مثبت
- راه اندازی رستوران یو در کرج
- راه اندازی رستوران سورنا در کرج و ارائه منو و فرمولاسیون
- مجری برنامه های صدا و سیما شبکه تهران، جام جم و اصفهان، مجری بخش آشپزی برنامه زنده رود که به صورت اختصاصی به این آموزشگاه اختصاص داده شده بود. 
- مشاوره شرکت کیمیا
- آمار بالای قبولی در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای و آموزش بیش از 60% مربیان آموزشگاه های دیگر صنایع غذایی در استان اصفهان

خلاصه ای از خدمات آموزشگاه ماه:
- برگزاری دوره‌ های آموزش در بیش از ۱۵ دوره مختلف زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با ارایه دیپلم بین‌ المللی
- برگزاری دوره‌ های تک‌ جلسه‌ای جهت ارایه جدید ترین و آخرین دستور العمل های روز دنیا
- ارایه منو های جدید و متنوع جهت راه‌ اندازی و بهبود کیفیت منو های رستوران ها
- آموزش نیرو های بی‌ تجربه و کم‌ تجربه و با سابقه در محل کار
- فرمولاسیون و ارایه محصولات جدید جهت کارخانجات
- مشاوره و راه‌ اندازی جهت انواع رستوران، کافی‌شاپ، دسر سرا و شیرینی‌ سرا
- مشاوره و معرفی جهت راه‌ یابی به بازار کار( ارایه بهترین روش‌ های درآمد زایی در شاخه‌ ی صنایع غذایی با توجه به شرایط هر هنرجو)

اهداف موسسه:
آن چه موسسه صنایع غذایی ماه با سابقه 35 ساله، به عنوان هدف اصلی خود قرار داده است ارائه مدرک کاربردی و نه صرفا تشریفاتی برای سالم سازی و بهبود کیفیت سفره ها و وعده های غذایی شما دوستان، فرهنگ سازی جهت تغییر سبک زندگی (Life style) و در زمینه های صنعتی ارائه سطح قابل قبولی از کیفیت، سلامت و قیمت مناسب در مقوله ی ارائه صنایع غذایی از اهداف بلند مدت و کوتاه مدت این موسسه می باشد.

آن چه امروز به شما می آموزیم تلاش 35 سال کار حرفه ای و تجربه در زمینه ی صنایع غذایی می باشد.

آدرس مشاهده آگهی :

http://amoozeshgaha.com/111/آموزشگاه-آشپزی-و-صنایع-غذایی-ماه.html