آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی در استان لرستان

آموزش بهینه سازی مصرف انرژی

آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی در استان لرستان

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزش بهینه‌سازی مصرف انرژی در تمام شهرستان‌ های استان لرستان خبر داد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان گفت: کارگاه آموزش بهینه سازی مصرف انرژی برنامه‌ریزی‌شده است و در تمامی شهرستان‌ های استان لرستان این برنامه برگزار خواهد شد.

ارسلان صادقی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری در استان لرستان اظهار داشت: آگاه‌سازی، تبلیغ و ترویج و آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی از مسائل مهمی است که می‌بایستی به آن توجه نمود.
آموزش اصلاح الگوی مصرف
آموزش اصلاح الگوی مصرف
وی افزود: با به کاربردن روش‌ هایی متفاوت از طریق بهینه‌ سازی مصرف انرژی، از هدر رفتن منابع ملی و سرمایه پولی در آینده جلوگیری می‌شود. مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان خاطرنشان کرد: کارگاه آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی برنامه‌ریزی‌شده است و در تمامی شهرستان‌ها استان این برنامه برگزار خواهد شد.
صادقی عنوان کرد: از دیگر برنامه‌های سازمان بسیج مهندسین صنعت، ۳۰۰ نفر بازدید علمی است و همچنین کارگاه توانمندسازی و آموزش مقدماتی و پیشرفته کامپیوتر برنامه‌ریزی‌شده است. وی گفت: عارضه‌یابی صنعت با هدف احیای صنعت و حمایت از تولیدات داخلی ازجمله برنامه‌هایی است که در تلاش هستیم تا برند سازی کنیم و برند اسلامی و معروفی شوند.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *