آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی در استان لرستان

آموزش بهینه سازی مصرف انرژی

آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی در استان لرستان

زمان مطالعه: < 1 کمتر از یک دقیقه
۰
(۰)

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزش بهینه‌سازی مصرف  انرژی در تمام شهرستان‌ های استان لرستان خبر داد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان گفت: کارگاه آموزش بهینه سازی مصرف انرژی برنامه‌ریزی‌شده است و در تمامی شهرستان‌ های استان لرستان این برنامه برگزار خواهد شد.

ارسلان صادقی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری  علم و فناوری در استان لرستان  اظهار داشت: آگاه‌سازی، تبلیغ و ترویج و آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی از مسائل مهمی است که می‌بایستی به آن توجه نمود.
آموزش اصلاح الگوی مصرف
آموزش اصلاح الگوی مصرف
وی افزود: با به کاربردن روش‌ هایی متفاوت از طریق بهینه‌ سازی مصرف انرژی، از هدر رفتن منابع ملی و سرمایه پولی در آینده جلوگیری می‌شود. مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان لرستان خاطرنشان کرد: کارگاه آموزش بهینه‌ سازی مصرف انرژی برنامه‌ریزی‌شده است و در تمامی شهرستان‌ها استان  این برنامه برگزار خواهد شد.
صادقی عنوان کرد: از دیگر برنامه‌های سازمان بسیج مهندسین صنعت، ۳۰۰ نفر بازدید علمی است و همچنین کارگاه توانمندسازی و آموزش مقدماتی و پیشرفته  کامپیوتر برنامه‌ریزی‌شده است. وی گفت: عارضه‌یابی صنعت با هدف احیای صنعت و حمایت از تولیدات داخلی ازجمله برنامه‌هایی است که در تلاش هستیم تا برند سازی کنیم و برند اسلامی و معروفی شوند.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

لطفا با کلیک روی ستاره ها به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیاز: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می‌دهید!

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *