استارتاپ موفق کسب‌وکاری است که تمامی ذینفعان پروژه برنده باشند، خوب می‌دانیم که پیشرفت ما در گرو  رضایت شما آموزش‌پذیران و همکاران گرامی است.
آموزشگاها همواره پذیرای انتقادات، پیشنهادات و نظرات شما عزیزان است.
زمان پاسخگویی به تماس های تلفنی:
روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر
خواهشمندیم در صورت داشتن سوال، درخواست مشاوره رایگان و یا برای مطرح کردن دیدگاه‌های خود، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

متن پیام شما (الزامی)

آموزشگاها را می‌شناسید؟

به نام خداوند علم و خرد

با عنایت و توجه خداوند متعال، بر آن شدیم تا نیازمندی های مستقل خدمات آموزشی در کشور را به بهترین نحو معرفی نماییم. به همین خاطر، وب سایت و اپلیکیشن آموزشگاها را که مرجع تخصصی معرفی بهترین آموزشگاه های کشور در سطح منطقه ای و شهری می باشد، راه اندازی کردیم. هدف سامانه جامع برترین مراکز آموزشی ایران اطلاع رسانی صحیح، سریع و دقیق خدمات آموزشی در کشور است.

سامانه جامع برترین آموزشگاه های ایران، با هدف معرفی بهترین مراکز آموزشی در ایران، فعالیت خود را از  خرداد ماه ۱۳۹۵ آغاز نموده و در حال حاضر یکی از بزرگترین و کامل ترین مراجع بانک اطلاعات مراکز و موسسات آموزشی به شمار می رود.

امید است با عنایت پروردگار، تلاش شبانه روزی تیم آموزشگاها و همکاران و به ویژه همراهی شما کاربران گرامی بتوانیم گامی موثر در پیشبرد خدمات آموزشی در کشور عزیزمان ایران برداریم.

جهت ارتقای کیفیت خدمات و بهبود رضایتمندی مخاطبان، لطفا دیدگاه های خود را با «آموزشگاها» به اشتراک گذارید.


راه‌های ارتباط با آموزشگاها

آدرس: تهران، میرداماد

تلفن: ۲۶۴۲۱۵۳۳ - ۰۲۱

ایمیل: support`{`at`}`amoozeshgaha.com


ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه

از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر

جمعه - تعطیل