مدیریت علمی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان لرستان خبر داد:

ارائه نرم‌افزارهای علمی و آموزشی برای کلیه دانش آموزان لرستان و مناطق محروم

مدیریت علمی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان لرستان گفت: ارائه نرم‌افزارهای علمی و آموزشی این امکان را به سطح جامعه و مناطق محروم می‌دهد تا دسترسی به مباحث آموزشی با بهره‌گیری از آموزش بهترین دبیران باشد.

زهرا ساکی مدیریت علمی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان لرستان اظهار داشت: سازمان بسیج دانش‌آموزی با همکاری بسیج هوشمند اقدام به طراحی چند نرم‌افزار علمی وآموزشی برای مقاطع ابتدایی و راهنمایی کردند.

وی بابیان اینکه نرم‌افزار فسفر قابلیت تثبیت سریع بر ذهن دانش‌آموز دارد خاطرنشان کرد: ازجمله امکانات این نرم‌افزار این است که به‌صورت گرافیکی و پویانمایی دروس توضیح داده می‌شود و اگر دانش‌آموز در مباحثی دچار مشکل شود بایستی مشکل آن مبحث برطرف شود تا بتوان به مباحث بعدی ورود پیدا کرد.

ساکی افزود: این بسته‌های هوشمند دارای بیش از 300 نکته آموزشی می‌باشند و 100 پرسش چهارگزینه‌ای دارد و همچنین دارای آزمون تستی استاندارد با 400 سوال به همراه سوال‌های تشریحی برای پایه ششم ابتدایی است.

وی تصریح کرد: برای اول متوسطه نرم‌افزارهای جهش و قطب‌نما با توجه به دروس این عملکرد را دارا هستند، لازم به ذکر است نرم‌افزارهای هوشمند قابلیت بروز شدن را دارند و موجب پیشرفت گام‌به‌گام درسی دانش آموزان می شود.

مدیریت علمی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان لرستان گفت: نرم‌افزار قطب‌نما این قابلیت را دارد که اگر به‌صورت آنلاین در آزمون شرکت کنند رتبه‌بندی آن‌ها با کل کشور سنجیده شود.

ساکی بیان کرد: ارائه نرم‌افزارهای علمی و آموزشی این امکان را به سطح جامعه و مناطق محروم می‌دهد تا دسترسی به مباحث آموزشی با بهره‌گیری از آموزش بهترین دبیران باشد.

وی تأکید کرد: لیگ علمی بین المللی پایا در استان و شهرستان برگزارشده است و جواب این مسابقه و راه‌یابی گروه برگزیده به مرحله کشوری در آخر خردادماه مشخص خواهد شد.