مدیر بخش فضای مجازی نمایشگاه قرآن:

کارگاه های آموزشی رایگان مجازی با ارائه گواهینامه معتبر برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، مدیر بخش فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن، از برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان در حوزه فضای مجازی و کودک با ارائه گواهینامه معتبر خبر داد.

برپایی ماراتن تولید محتوای اسلامی با همکاری معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری و دانشگاه صنعتی شریف، کارگاه های مراقبت های خانواده در فضای مجازی توسط پلیس فتا و کارگاه آموزشی و مسابقات نقاشی دیجیتال کودک به همراه اهدای جوایز از جمله برنامه های آموزشی بخش فضای مجازی نمایشگاه قرآن است.
وی با اعلام اینکه این کارگاه ها از ساعت 21 یکشنبه 21 خردادماه آغاز می شوند، گفت: بر اساس جدول برنامه ریزی شده، هفت کارگاه آموزشی با عناوین و محتوای مختلف تا پایان نمایشگاه قرآن برگزار خواهد شد.
شرکوند خاطرنشان کرد:‌ این کارگاه ها را عناوینی همچون ایده پردازی تصویری از قصص و مفاهیم قرآنی، کارآفرینی الکترونیک بر پایه آموزه های قرآن و عترت، تدوین خلاقانه در انیمیشن و دیجیتال مارکتینگ در فضای قرآن و عترت تشکیل می دهند.
به گفته وی، به جز کارگاه های آموزش مراقبت های لازم در فضای مجازی که همه روزه در ایام برپایی نمایشگاه قرآن در سه نوبت برگزار می شود، مابقی کارگاه ها طبق برنامه و جداول زمانبندی شده برگزار خواهند شد.
مدیر بخش فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن همچنین راه اندازی سامانه فروش اینترنتی محصولات فرهنگی با 40 درصد تخفیف و امکان ارسال رایگان به کتابخانه های عمومی محروم کشور، ارائه 20 نرم افزار فاخر و جدید و برپایی 35 غرفه در 1200 متر فضای نمایشگاهی را از ویژگی‌های این بخش عنوان کرد.
شرکوند خاطر نشان کرد: علاقمندان از استان های تهران و البرز برای عزیمت به نمایشگاه می توانند از آژانس های اینترنتی با 30 درصد تخفیف استفاده کنند.
وی همچنین گفت: این بخش در حوزه تولید محتوا فعالیت بیشتری داشته و در فضایی بیش از هزار و 700 مترمربع با 37 موسسه فعال قرآنی به بازدیدکنندگان و علاقمندان خدمات دیجیتالی ارائه می دهد. 
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن از ساعت 17 تا 24 روزهای هشتم تا 26 خردادماه جاری در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) پذیرای علاقمندان این رویداد بزرگ معنوی است.