ثبت نام دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران از امروز چهارشنبه 26 مهرماه 1396 آغاز شد و از این لحظه شرکت کنندگان می‌ توانند با ورود به پروفایل خود و اضافه کردن اثر، در این جشنواره شرکت کنند.

تیم فنی جشنواره تلاش خیلی زیادی انجام داده تا وبسایت جدید جشنواره وب و موبایل ایران را با بهترین کیفیت ممکن آماده کند، اما به هرحال انجام هیچ کاری خالی از اشکال نیست و ممکن است در فرآیند های ثبت نام با مشکلاتی مواجه شوید. لطفا مشکلات موجود را از طریق آدرس ایمیل support@iwmf.ir با ما درمیان بذارید و منتظر برطرف شدن آن بمانید.

برای آشنایی بیشتر با جشنواره وب و موبایل ایران مقاله "آشنایی با جشنواره وب و موبایل ایران" را بخوانید.

امسال تغییری در روند ثبت نام اپلیکیشن های موبایل داشتیم و کسانی که قصد دارند در این بخش شرکت کنند در صورتی که اپلیکیشن اندروید داشته باشند باید از طریق کافه بازار در جشنواره شرکت کنند و کسانی که اپلیکیشن ios داشته باشند باید از طریق سیب اپ  در جشنواره شرکت کنند. تبادل اطلاعات بین مارکت ها و جشنواره وب و موبایل ایران ممکن است در ابتدا به صورت کامل آماده نباشد، اما طی چند روز آینده مشکلات احتمالی به طور کامل رفع خواهد شد.

در تلاشیم که امسال شبکه های اجتماعی و استارتاپ ها نیز در بخش های مجزا امکان حضور در جشنواره وب و موبایل ایران را داشته باشند و اخبار آن به زودی به اطلاع شما خواهد رسید. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوطه، مطالب بلاگ جشنواره را دنبال کنید تا هیچ خبری را از دست ندهید.

در پایان امیدواریم بتوانیم تمام نواقص را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنیم و تلاش های شبانه روزی تیم اجرایی باعث شود در این دوره، تجربه بهتری از شرکت در جشنواره وب موبایل ایران داشته باشید.