Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 717

Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/amooze22/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 717
در کدام یک از موسسات کنکوری ثبت نام کنیم؟ | معیارهای انتخاب بهترین موسسه کنکور

در کدام یک از موسسات کنکوری ثبت نام کنیم؟

در کدام یک از موسسات کنکوری ثبت نام کنیم؟

زمان مطالعه: ۱۰ دقیقه
۴.۸
(۴)

برای انتخاب بهترین موسسه کنکوری باید معیار ها و ملاک های مشخصی برای انتخاب داشته باشید. معیارهایی که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید عملکرد آموزشگاه های کنکور را بررسی کنید و تصمیم درستی برای خودتان اتخاذ کنید. برای آشنایی بیشتر با معیار های انتخاب موسسات کنکوری در ادامه مقاله با آموزشگاها همراه باشید.

این روز ها که زمان ثبت ‌نام کنکور سراسری نزدیک می شود، شاهد فعالیت موسسات و آموزشگاه ‌های بعضا سودجو هستیم، به طوری که برخی از این موسسات با تبلیغات دروغین و ارسال جزوه ‌ها به آدرس پستی داوطلبان و همچنین از طریق ارسال پیامک، ادعای فروش تست‌ های کنکور را داشته و در این میان یا به نوعی خود را وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می‌دانند یا طوری تبلیغ می‌کنند که گویا با این سازمان همکاری دارند.

به هر حال چه در آستانه ثبت ‌نام آزمون‌ های سراسری و چه در بحبوحه اعلام نتیجه، برخی موسسات کنکور به استفاده از شیوه‌ هایی برای اعتماد سازی و جذب داوطلبان روی می‌آورند و تاکنون صدور اطلاعیه و هشدار نتوانسته بازار آن‌ها را به کسادی سوق دهد. متاسفانه این آموزشگاه ها سود فعالیت خود را با کاهش خدمات و تعداد بالای دانش آموزان تضمین می‌کنند و با ارائه تابلویی بزرگ شده از خدمات خود، به خانواده ها می قبولانند که انتخاب دیگری برای موفقیت فرزندان خود ندارند.

در کنار کلاس ‌های آمادگی برای کنکور با فرا رسیدن فصل تابستان و آغاز اوقات فراغت دانش ‌آموزان و جوانان، بسیاری از والدین فرزندان خود را در کلاس‌ های آموزشی و هنری مختلف ثبت ‌نام می‌کنند. اعتبار این موسسات یکی از دغدغه ‌های مهم خانواده‌ ها به شمار می‌رود. داشتن مجوز معتبر برای موسسات و برخورداری از کیفیت آموزشی جزء مهم‌ترین مواردی بوده که خانواده ‌ها به عنوان ملاک ثبت ‌نام فرزندان خود در این موسسات آن را مطرح کرده و تلاش می‌کنند تا در مسیر رشد و توسعه بهینه علمی و استعداد های فرزندان شان این موارد را مد نظر قرار دهند. اما با وجود این حساسیت‌ ها، کسانی هستند که با شگرد های تبلیغاتی مختلف در صدد سودجویی از مردم و با تبلیغات غیر واقعی در تلاش برای جذب دانش‌آموزان بیشتر هستند.

کلاس، کتاب، برنامه ریزی و قبولی صد در صدی در رشته دلخواه، محور های شعار هایی هستند که با آغاز فصل کنکور فصل تازه‌ای را در تبلیغات کشور رقم می‌زنند. تیزر هایی که به دنبال هم خبر از برنامه ویژه‌ای برای کنکوری ها می‌دهند و کتاب هایی که وعده تضمین قبولی صد در صدی در رشته دلخواه را به داوطلبان کنکور کشور می‌دهند.

در ایران، سازمان سنجش آموزش کشور که سازمانی تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، متولی اصلی برگزاری کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه‌ های دولتی است. مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نیز آزمون های تقریبا مشابهی را برای پذیرش دانشجو برگزار می‌ کند. در کنکور دانشگاه آزاد اسلامی هر داوطلب می‌ تواند حداکثر ۶ انتخاب داشته باشد. برای ورود به دانشگاه آزاد برخلاف کنکور سراسری، ابتدا باید انتخاب رشته کرد و بعد آزمون داد.

نتایج تحقیقات و بررسی ها نشان می‌دهد که در کشورمان دانش آموزان کنکوری به چند گروه عمده تقسیم بندی می‌شوند. شاخص این تقسیم بندی میزان برخورداری دانش آموزان از امکانات و شرایطی است که فرد را برای آزمون کنکور آماده می‌سازد. این امکانات در ظرف مدارس و کلاس های کنکور و کتاب ها و جزوات تستی و مشاوره های تحصیلی معین می‌شود که خود تابعی از میزان برخورداری دانش آموزان از سرمایه و پول است. لذا دانش آموزان کنکوری، در گروه های مختلف و با ویژگی های طبقاتی دسته بندی می‌شوند تا فرصت نابرابر کنکور بیشتر ماهیت طبقاتی خود را نمایان کند.

گروه اول همان دانش آموزانی هستند که در مدارس و کلاس های کنکور معتبر و شناخته شده ثبت نام می‌کنند. برای آشنایی با اسامی موسسات معتبر کنکوری لطفا با ادامه مقاله همراه آموزشگاها باشید. منظور از مدارس و کلاس های کنکور در اینجا، کلاس های تک درسی نیست که در آموزشگاه های کوچک برگزار می‌شوند، بلکه کلاس هایی است که به صورت برنامه ریزی شده و سیستماتیک در تیرماه و حتی قبل از آن، کار خود را آغاز می‌کنند. متولی این کلاس ها، مدارس غیر انتفاعی شناخته شده هستند یا موسسات و مراکز به اصطلاح غیر انتفاعی مانند گاج، قلم چی و … که کارتل های اقتصادی عرصه آموزش ایران محسوب می‌شوند. هزینه ثبت نام در کلاس های کنکور، آزمون های آزمایشی و تهیه کتاب در سایه مشاوره این مراکز فقط از عهده خانواده‌های سرمایه دار بر می‌آید. بی شک آن‌هایی که قادرند فرزندان خود را در مدارس غیرانتفاعی با شهریه ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان ثبت نام کنند، قادر خواهند بود هزینه های گزاف کلاس های کنکور را نیز پرداخت کنند. هزینه حضور و فعالیت دانش آموز در مقاطع مختلف این موسسه ها گاهی بیشتر از این ارقام هم می‌شود.

اما برای طبقه متوسط در ایران کنکور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طبقه متوسط می‌کوشد با کسب مدرک دانشگاهی و علمی، ایستگاه طبقاتی‌اش را به سرمایه داری نزدیک‌تر کند. پس در این رابطه اولین وظیفه خانواده طبقه متوسط برنامه ریزی اقتصادی برای موفقیت فرزندان در کنکور سراسری است. در جایی که پس انداز چندین ساله خانواده از عهده هزینه های کلاس کنکور بر نمی‌آید، استفاده از وام های بانکی برای تامین شهریه ها امری بدیهی و توجیه شده است، چرا که خانواده طبقه متوسط در پی آن است که نشان دهد فرزندان شان با فرزندان فرادستان و سرمایه داران هم ترازند و به یک میزان از امکانات جامعه برخوردارند.

در اصل در عرصه آموزش نیز این طبقه نقش تاریخی خود را ایفا می‌کند تا تضاد فرادست و فرودست مغشوش و ذهنی جلوه کند. از آنجایی که جمعیت طبقه متوسط از طبقه سرمایه دار بیشتر است، احتمالا در روز اعلام نتایج، بسیاری از خانواده های طبقه متوسط نام فرزندان خود را در بین پذیرفته شدگان خواهند دید. این گروه که بیشتر از خانواده های تک فرزندی برخوردار هستند، تمام سرمایه خود را برای حضور فرزند خود در دانشگاه ارائه می‌کنند.

براساس تحقیقات صورت گرفته هزینه های خانوارهای طبقه متوسط به مراتب بیشتر از خانواده های سرمایه دار است. البته باید توجه داشت که در موسسات آموزشی هم توجه ویژه ای به این دست خانواده ها می شود. مشاوران با آگاهی کامل از وضعیت و نیت خانواده تمام تلاش خود را برای ارائه انواع بسته ها و خدمات آموزشی به این خانواده ها می کنند.

گروه دوم همان دانش آموزانی هستند که در کلاس های کنکور آموزشگاه های درجه دوم ثبت نام می‌کنند. این دانش آموزان از دل خانواده هایی بیرون آمده‌اند که با توجه به توان اقتصادی خود در آموزشگاه های دسته دوم ثبت نام می‌کنند. این آموزشگاه ها که تعدادشان هم کم نیست، می‌کوشند با طرق مختلف دانش آموزان لایه های زیرین طبقه متوسط و طبقه کارگر را جذب کنند.

این موسسات کنکوری تحت عنوان تخفیف به خانواده های کم درآمد، کارگر، بی بضاعت، فرهنگی و … اکثریت دانش آموزان را مخاطب قرار داده و آن ها را جذب می‌کنند و از آن ها چک، سفته و ضمانت می‌گیرند تا شهریه هایشان را قسط بندی کنند.

فروش نام تجاری موسسات کنکوری با هزینه چند ده میلیون تومانی

اغلب این آموزشگاه ها در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ تحت نمایندگی مراکز آموزشی شناخته شده مانند قلم چی، گاج و … فعال هستند و در استان تهران، در شهر های تابعه مانند شهریار، رباط کریم، شهر ری و اسلامشهر که از تراکم جمعیت بالایی برخوردارند فعالیت می‌کنند. این موسسات که ادعای برند دارند معتقدند که نام و نشان تجاری آن‌ها باید با ارزش قابل توجهی جا به جا شود، به همین دلیل نام برند خود را در قبال دریافت مبلغی به یک مدرسه فروخته و مدرسه را به نام موسسه ای شناخته شده تغییر نام می‌دهند. در این صورت دانش آموز بر این باور است که هم به کلاس کنکور رفته و هم در یک موسسه آموزشی معتبر که نام آن در تیزر های پررنگ تلویزیونی شنیده می‌شود تحصیل کرده است. در برخی از مواقع نام موسسات از ۴ میلیون تومان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود تا دانش آموزان در حجم انبوهی برای نام یک برند و تحت هر شرایطی صف بکشند.

در حالی که در سال های اخیر درصد قابل توجهی از ظرفیت پذیرش به رشته های بدون کنکور اختصاص یافته است، تلاش برای تبلیغات گسترده در تحصیل در رشته های دلخواه دانش آموزان و والدین از سوی موسسات آموزشی با شدت بیشتری به چشم می‌خورد.

کنکور در کشورمان تنها در مقطع کارشناسی و ورود به دانشگاه متقاضی ندارد، براساس نمودار جمعیتی کشورمان متقاضیان کنکور در سال های اخیر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رشد چشمگیری داشتند. روش های ذکر شده برای جلب نظر متقاضیان ورود به دانشگاه برای متقاضیان کنکور ارشد و دکترا هم مصداق دارد.

مهم‌ترین مزیت ثبت نام در آموزشگاه های کنکور چیست؟

مهم‌ ترین حسن ثبت ‌نام در موسسات کنکوری، داشتن برنامه ‌ریزی درسی است. بدین معنی که شما طبق یک تقویم آموزشی مجبور هستید در تاریخ‌ های معین، سرفصل ‌های مشخص شده از سوی آموزشگاه را مطالعه کنید. این باعث می‌ شود که مطالعه‌ ی شما متوازن شود و همه‌ ی دروس را به طور منظم بخوانید و ضمنا در دوره ‌های متناوب بخوانید و پس از آزمون از میزان عمق مطالعه ‌ی خود مطلع شوید. وجود مشاور یا پشتیبان آموزشی که خود راه بلد است نیز از دیگر مزیت ‌های ثبت ‌نام در این آموزشگاه ‌هاست. برخورداری از کلاس درس، نکته و تست به ویژه برای کسانی که در کارشناسی ارشد قصد تغییر رشته دارند، مناسب است، به شرط این که استاد مجرب و با تجربه باشد.

چگونه بهترین آموزشگاه کنکور را انتخاب کنید؟

برای تعیین موسسه کنکوری، گام اول انتخاب اساتید مورد نظر است. اساتیدی که سابقه خوب و تجربه کافی در تدریس دارند. همچنین از انرژی، حوصله و دقت کافی در تدریس برخوردار باشند. می‌توانید از دانشجویانی که سال های گذشته با اساتید مختلف کلاس داشتند، سوال بپرسید و نتایج به دست آمده آن‌ها را بررسی کنید.

نکته بعدی که می‌بایست به آن توجه کنید این است که اگر قصد رفتن به کلاس های متعددی را دارید، درس ها را به دو قسمت تقسیم کنید و قسمتی را در تابستان و بخشی را در پاییز به کلاس بروید. کلاس ها را به نحوی برنامه ریزی کنید که حداکثر در دو موسسه ثبت نام کنید، اما رفتن به یک موسسه بسیار بهتر است. علاوه بر این لازم است که برنامه کلاس ها فشرده نباشد. کلاس هایی که از صبح شروع می‌شوند و تا عصر ادامه می‌یابند، بازدهی بسیار کمی دارند. بنابراین برنامه انتخابی را بر اساس عادت های شخصی تان تعیین کنید.

بخش دیگر از فعالیت های این موسسات کنکور آزمون های آزمایشی است که برای ایجاد هدف، انگیزه، برنامه ریزی درسی، آشنایی با سوالات کنکور و مدیریت استرس در جلسه آزمون بسیار مناسب اند. همچنین شما می‌توانید عملکرد و پیشرفت خود را بررسی نمایید. یکی از مهم ترین اهداف آزمون، سنجش و ارزشیابی داوطلبان است. نتیجه آزمون می‌بایست با ارائه کارنامه ‌ها و گزارش ‌های کاربردی به دانش آموزان و والدین، سنجش و آزمون را معنادار کند. به عبارت دیگر کارنامه علاوه بر بودن‌ ها باید ها را نیز تعیین می‌کند.

بسته های آموزشی تهیه شده توسط موسسات و انتشارات کنکوری برای جمع بندی در ماه های آخر و ایام نزدیک به آزمون کنکور مفید است اما به هیچ عنوان نمی‌بایست این پکیج ها را جایگزین مطالعه منابع اصلی نمود.

شایان ذکر است که هر یک از موسسات کنکوری ممکن است در یک یا دو رشته قوی تر از سایر رشته ها فعالیت کنند و کادر آموزشی بهتری داشته باشند، در نتیجه خدمات آموزشی و مشاوره ای بهتری ارائه نمایند. بنابراین انتخاب بهترین موسسه، برای رشته های مختلف متفاوت است.

در ادامه مقاله تجربیات و ارزیابی برخی از داوطلبان کنکور را درباره موسسات کنکوری با هم مرور می کنیم.

تجربه داوطلبان کنکور مقطع کاردانی و کارشناسی

برخی داوطلبان کنکور کارشناسی معتقند که کانون فرهنگی آموزش قلم چی، تمرکز زیادی بر تبلیغات دارد و همین امر باعث فراگیر شدن آن شده است. بنابراین جامعه آماری خوبی دارد و رتبه و تراز شما در آزمون های قلم چی تقریبا نزدیک به رتبه ی آزمون سراسری خواهد بود. همچنین به دلیل داشتن پشتیبان آموزشی مشاوره اختصاصی خوبی به داوطلبانش ارائه می‌دهد.

برخی داوطلبان سوالات تکراری و یا مشابه کتاب ها را که در آزمون ها مشاهده می‌کنند یکی از نقاط ضعف این موسسه می‌دانند و به همین دلیل کیفیت آزمون های قلم چی را مطلوب نمی‌دانند. بالعکس برخی دیگر بر این باورند که این امر می تواند یک حسن محسوب شود چرا که شما با سوالات پر تکرار آشنا شده و آن ها ملکه ی ذهن شما می‌شوند. برخی از داوطلبان معتقدند برنامه آزمون های قلم چی با مدارس هماهنگ نیست اما برخی آزمون های دو هفته یکبار را مزیت آن می‌دانند، زیرا باعث می‌شود تعداد تست بیشتری تمرین کنید. پاسخ نامه ی بعد از آزمون و نمودار هایی که در مورد عملکرد هر داوطلب و مقایسه با رتبه اول ارائه می‌دهد، مشخص بودن مباحثی که داوطلب پاسخ داده یا نداده و یا اشتباه زده و در کل خدمات آزمون های قلم چی بسیار خوب ارزیابی شده است. در مورد کتاب های قلم چی، درسنامه ی ابتدای کتاب، سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های تشریحی از نقاط مثبت آن به شمار می رود.

اغلب داوطلبان کتاب ها و سوالات گاج را بسیار خوب ارزیابی کرده‌اند. تنها مشکل آن را جامعه آماری نسبتا پایین در مقایسه با قلم چی بیان کرده‌اند. آزمون های گاج هر ۳ هفته یکبار برگزار می‌شود و از نظر برخی داوطلبان برنامه آزمون ها با مدرسه هماهنگی بیشتری دارد و وقت کمتری بابت آزمون از داوطلب گرفته می‌شود. همچنین هزینه های موسسه گاج نیز مناسب تر است. واحد آزمون گاج تلاش کرده است تا بودجه ‌بندی آزمون‌ها هماهنگ با برنامه آموزشی رسمی سراسر کشور باشد تا بدین وسیله اکثریت شرکت‌ کنندگان بتوانند با آمادگی کامل در آزمون ‌ها شرکت نمایند و تا حد زیادی تنش‌ های آموزشی آن‌ها کاهش یابد.

یکی دیگر از با سابقه ترین آموزشگاه های ارائه دهنده کنکور آزمایشی گزینه دو می باشد که از کیفیت سوالات مطلوبی برخوردار است و از نظر پشتیبانی و امکاناتی که در اختیار داوطلب می‌گذارد جزو قوی ترین آموزشگاه ها محسوب می‌شود. بنابر نظر برخی از داوطلبان، گزینه دو نیز جامعه آماری خوبی دارد و سوالات آزمون ها نیز استاندارد هستند. برنامه آزمون ها نیز هر ۳ هفته یکبار است و هزینه های موسسه نیز مقرون‌به‌صرفه است.

آموزشگاه مبتکران یکی دیگر از با سابقه های آمادگی برای آزمون کنکور است که طرفدار های پروپاقرص خود را دارد. سیستم آموزشی در این آموزشگاه بسیار روشن و معلوم هدف گذاری شده است. ویژگی جالب آموزشگاه مبتکران، داشتن آزمون تشریحی است که برای دبیرستانی ها یک نعمت محسوب می‌شود. آزمون های تشریحی دانش آموزان دوره متوسطه را برای آزمون نهایی آماده می‌کند.

پیشنهاد آموزشگاها برای دبیرستانی ها: استفاده از کنکور آزمایشی مبتکران به همراه آزمون های جامع گاج و یا قلم چی است.

پیشنهاد ما برای کنکوری ها: در این مورد تصمیم گیرنده شمایید. اگر از سوالات آزمون های موسسه ای که ثبت نام کرده اید راضی هستید و مشاوره و جواب های آزمون ها باعث پیشرفت شما شده است، به هیچ عنوان آموزشگاه خود را تغییر ندهید. اما اگر پیشرفتی حاصل نکرده‌اید و مطمئن هستید این پیشرفت نتیجه تنبلی خودتان نیست، پیشنهاد ما به این گونه است. آزمون های گاج و یا مبتکران به همراه آزمون های آخر گزینه دو را شرکت کنید. می‌توانید برای سنجش و ارزیابی کامل پیش از کنکور نیز در آزمون های جامع قلم چی و یا سازمان سنجش شرکت کنید.

تجربه داوطلبان کنکور مقطع تحصیلات تکمیلی

بر اساس نظر داوطلبان کنکور ارشد و دکتری، موسسه پارسه در رشته ‌های فنی و علوم پایه تیم قوی‌تری دارد و در رشته ‌های علوم انسانی رقابت بین موسسه آموزش عالی ماهان و موسسه سنجش تکمیلی است.

خوب است بدانید که موسسه ماهان، در زمینه مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می‌کند و به دلیل سابقه‌ ی دیرینه‌ای که در مجموعه رشته های مدیریت و MBA دارد، هزینه کلاس های این موسسه بیشتر از سایر موسسات در دروس مشابه است. همچنین آزمون های ماهان بیشترین جامعه آماری را دارد.

سخن پایانی درباره انتخاب بهترین موسسه کنکور

بیایید با خودتان صادق باشید و فریب تبلیغات دروغین را نخورید. هیچ موسسه ای نمی‌تواند قبولی شما را در رشته دلخواه تان تضمین کند. ساز و کار آموزشگاه ها و موسسات کنکور به گونه ای است که به روال درس خواندن شما نظم می‌بخشند و به شما کمک می‌کنند تا هدف خود را با برنامه دنبال کنید. نتیجه ی صد در صد قبولی، به همت و تلاش خود داوطلب بستگی دارد. امیدواریم تمامی شما عزیزان با انتخاب درست و آگاهانه به اهداف و آرزوهای خود دست یابید. لطفا نظرات ارزشمند خود را در مورد موسسات کنکوری و تجربه هایی که در این زمینه به‌دست آورده‌اید با دیگر دوستان‌تان در آموزشگاها در میان بگذارید.

هدیه ویژه: مانشت فعالیت خود را از سال ۸۶ آغاز نمود. فعالیت اولیه مانشت مبتنی بر نوشته‌ های وبلاگ و پاسخ ‌دهی به کامنت‌ ها و ایمیل های دریافتی بود. پس از گذشت ۲ سال و افزایش بسیار زیاد مخاطبان، مانشت فعالیت ‌های خود را با افزودن انجمن گسترده‌ تر کرد. انجمن مانشت طی مدتی کوتاه به انجمنی کاملا علمی تبدیل شد و به عنوان مرجعی برای درس ها و آزمون کنکور مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات تبدیل شد.

هدف مانشت از ابتدا تا کنون گسترش علم و آگاهی به نقاط مختلف ایران و گسترش فرهنگ همکاری و همیاری بوده است. نگاهی به آمار قبولی‌ های چند سال اخیر دانشگاه ‌های کشور نشان دهنده افزایش تعداد قبولی ‌های دانشگاه ‌های شهرستان و افزایش رقابت علمی بین دانشجویان است. آرزوی مانشت راه ‌یابی دانشجویان مستعد و با انگیزه به مقاطع  تحصیلی و علمی بالاتر و موفقیت آن‌ ها در مسیر یادگیری و آموزش است.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

لطفا با کلیک روی ستاره ها به این مطلب امتیاز دهید!

میانگین امتیاز: ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۴

اولین نفری باشید که امتیاز می‌دهید!

اشتراک این پستFatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/amooze22/public_html/wp-content/litespeed/css/d50cc1e686068f94732b9809504d1f9a.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/amooze22/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/amooze22/...', 121, Array) #1 /home/amooze22/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/amooze22/...') #2 /home/amooze22/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(776): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://amoozes...', 'css', true, Array) #3 /home/amooze22/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(305): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/amooze22/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(238): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/amooze22/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): LiteSpeed\Optimize->f in /home/amooze22/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121