مشاوره تبلیغاتی امروز : ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ 02126421533 info [at] amoozeshgaha.com

مرجع برترین آموزشگاه ها و عرضه کنندگان تجهیزات و خدمات آموزشی کشور

بانک آموزشگاه های ایران

راهنمای جامع آموزشگاه های کشور

مرکز آموزش زبان پردیس همدان

 • مرکز آموزش زبان پردیس همدان - 1
 • مرکز آموزش زبان پردیس همدان - 2
 • مرکز آموزش زبان پردیس همدان - 3
 • مرکز آموزش زبان پردیس همدان - 4
 

مرکز آموزش زبان پردیس همدان

 •   email
 • email
 •    همدان همدان
 • http://hpli.ir
 • علوم انسانی زبان های خارجی
 • 820 بازدید
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
 • همدان، خیابان بوعلی، سیزده خانه، جنب بیمه تامین اجتماعی

مرکز آموزش زبان پردیس همدان جزء قدیمی ترین مراکز آموزش زبان در استان همدان بوده و در استان همدان دارای ۵ شعبه می باشد. ابتدا در سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را با دریافت مجوز از اداره کل آموزش و پرورش همدان شروع کرد و در سال ۱۳۸۴ موفق به دریافت گواهی نامه صلاحیت آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شد. این مرکز با اکثریت ادارات کل و سازمان های دولتی استان همدان همکاری داشته و طیف وسیعی از پرسنل محترم آن ها را آموزش داده است. همچنین این مرکز در سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت مجوز از معاونت توسعه، مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری شد. این مرکز بارها مورد تحسین کارشناسان و ادارات مختلف از جهت کیفیت عالی آموزش قرار گرفته و در شهر همدان دارای دو شعبه بوده و دارای ۳۵ نفر کادر آموزش و ۱۲ نفر کادر اجرایی می باشد. شایان ذکر است که اکثریت مدرسین این مرکز از افراد با تجربه و خوشنام هستند و هر کدام دارای سابقه طولانی آموزشی در این مرکز می باشند.

سیستم آموزشی

سیستم های موجود در مرکز، تعامل محور(Commuincation- Contered) بوده و با توجه به سن و مقطع تحصیلی و نیاز های زبان آموزان، به شرح زیر می باشند:

الف) Pre-School (پیش دبستانی): Tiny Talk همانطور که از اسم آن پیداست زبان آموزانی در این سیستم تعریف می شوند که هنوز مهارت های نوشتن و خواندن زبان مادری را فرا نگرفته اند و در این سیستم فقط دو مهارت (Speaking-Listening) گفت و شنود آموزش داده می شود. از نکات برجسته این سیستم وجود Game،Song و فعالیت جذاب و شاد می باشد، به طوری که زبان آموز از یادگیری زبان لذت ببرد. این سیستم دارای ۶ سطح می باشد یعنی ۶ کتاب که در هر سطح کتاب های جذاب و سی دی و نرم افزار کمکی وجود دارد.

ب) سیستم آموزشی نوجوانان (ویژه دانش آموزان مقطع دوم ابتدایی تا اواخر دوره راهنمایی): (Let’s go (4Th Edition ۲۰۱۳ این سیستم دارای ۷ سطح می باشد که اولین کتاب این سیستم Let’s go – Beginers می باشد. نکته جالب و مهم این سیستم این است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روش های خوب تدریس حدودا هر سه سال یک بار ویرایش جدید آن به بازار می آید به طوری که کمتر سیستمی از نظر جامعیت و کمال به آن می رسد. The world’ s most Trusted Einglish Course

ج) سیستم آموزشی بزرگسالان: (New Headway (4Th Edition 2013 این سیستم به تفصیل، به هر چهار مهارت می پردازد و به جرات می توان گفت که سیستمی قدرتمند، غنی و مناسب برای زبان آموزان ایرانی است که هر چند سال یک بار ویرایش جدید آن به بازار می آید و بسیار کامل می باشد. این سیستم دارای ۶ سطح به شرح ذیل می باشد:
Advanced , Upper Intermediate , Intermediate  , Pre Intermediate , Elementary , Beginners
از ویژگی های بارز این سیستم مخصوصا ۴Th Edition آن وجود نرم افزار های (i-tools, i-checker) می باشد که دارای برنامه آموزشی کاملا متوازن با منابع وسیع در تمامی سطوح برای زبان آموز و مدرس، دستور زبان کامل تعاملی، مهارت های چهار گانه در هم تنیده و پشتیبانی کامل( چاپی، نرم افزار، سی دی واینترنتی)

د) سیستم های آموزشی تکمیلی این مرکز عبارتند از: TOEFL, TELTS, C.A.E, C.P.E, F.C.E

اهداف آموزشی

به طور خلاصه یادگیری زبان طوری که بتوان با استفاده از آن با دیگران تعامل برقرار کرد هدف آموزش زبان در این مرکز می باشد. ماموریت مرکز همانا آموزش ۴ مهارت زبانی( Reading-Speaking- Listinig- Writing ) به فراگیران می باشد و به مهارت Speaking توجه خاص می شود طوری که فقط کسانی می توانند به سطوح بالاتر ارتقا یابند که بتوانند در حد آن سطح ارتباط گفتاری برقرار نمایند.

آدرس مشاهده آگهی :

http://amoozeshgaha.com/100/مرکز-آموزش-زبان-پردیس-همدان.html