مشاوره تبلیغاتی امروز : ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ 02126421533 info [at] amoozeshgaha.com

مرجع برترین آموزشگاه ها و عرضه کنندگان تجهیزات و خدمات آموزشی کشور

بانک آموزشگاه های ایران

راهنمای جامع آموزشگاه های کشور

مرکز بین المللی آموزش ماساژ ایران

 • مرکز بین المللی آموزش ماساژ ایران - 1
 • مرکز بین المللی آموزش ماساژ ایران - 2
 • مرکز بین المللی آموزش ماساژ ایران - 3
 

مرکز بین المللی آموزش ماساژ ایران

 •   email
 • email
 •    تهران تهران
 • www.iranbodywork.com
 • بهداشت و سلامت ماساژ
 • 2500 بازدید
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
 • تهران، بلوار کشاورز، نرسیده به بوستان لاله

مرکز آموزش ماساژ ایران نماینده کشور های خاورمیانه

این مرکز آموزشی پس از سال ها مطالعه مستمر و تلاش بی وقفه اساتید و مربیان دلسوز و تشویق هم وطنان عزیز، جهت ارائه آموزش های نوین آکادمیک انواع  رشته های ماساژ و ارائه خدمات بین المللی به اساتید و مربیان و علاقمندان به سلامتی بدن و در راستای سیاست کارآفرینی راه اندازی شده است و مطابق با قوانین کشور عزیزمان می باشد. هدف مرکز آموزش ماساژ ایران، آموزش راه های نوین جهت سلامتی بدن، ایجاد استاندارد بین المللی و ارائه مدارک معتبر بین المللی در داخل و خارج از کشور می باشد.

برگزاری دوره های آموزش ماساژ زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای و فدارسیون پزشکی ورزشی

در حال حاضر دوره های آموزشی ماساژ به طور مستقیم زیر نظر دو مرکز معتبر داخلی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و فدارسیون پزشکی و ورزشی در داخل ایران برگزار می گردد. با توجه به این موضوع و اهداف اصلی مرکز آموزش ماساژ ایران، در حال حاضر ثبت نام کلاس های آموزش ماساژ در تهران به طور مستقیم متوقف نموده است و هیچ ثبت نام جدیدی در مرکز آموزشی تهران انجام نمی شود. کلاس های آموزشی جدید مطابق با استاندارد های جدید زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی ورزشی و البته مطابق با استاندارد های آموزش بین المللی برگزار خواهد شد. دوره های آموزشی و ثبت نام های جدید زیر نظر مراکز همکار با ارائه مدارک معتبر فنی و حرفه ای، فدراسیون پزشکی و ورزشی و یا آکادمی ملی المپیک برگزار و پس از طی دوره مدارک معتبر داخلی و خارجی بین المللی ارائه خواهد شد.

آموزش زیر نظر مربیان داخلی در تهران و شهرستان ها شرایط زیر انجام می شود:

1- دوره های آموزش ماساژ و اسپا در روستا ها و شهرستان هایی که هنوز دوره های رسمی زیر نظر فنی حرفه ای و یا فدراسیون پزشکی برگزار نمی شود.

2- دوره های آموزشی برای افرادی که امکان و توانایی حضور در کلاس های فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی و ورزشی را ندارند، مثلا افراد روشندل.

3- آموزش شاخه هایی از ماساژ طبق استاندارد بین المللی که هنوز در سازمان فنی و حرفه ای و یا فدراسیون پزشکی و ورزشی تعریف نشده است.

4- آموزش دوره های مربیگری بین المللی ماساژ که هنوز در سازمان فنی حرفه ای و یا فدارسیون ورزشی و پزشکی تعریف نشده است.

5- برگزاری دوره های آموزش از راه دور طبق استاندارد بین المللی برای افرادی که امکان و یا توانایی حضور در کلاس های آموزشی ماساژ را ندارند.

6- دوره های آموزشی در کشورهای ژاپن، تایلند، تایوان، آلمان و کانادا در مراکز رسمی آموزشی ما طبق روال گذشته برگزار می شود.

7- دوره های آموزشی در شهر های مشهد، بندر عباس، شیراز، ساری، گرگان، رشت، اصفهان، تبریز و اردبیل طبق روال گذشته برگزار می شود.

آدرس مشاهده آگهی :

http://amoozeshgaha.com/75/مرکز-بین-المللی-آموزش-ماساژ-ایران.html